Balon

240 TL ve Üzeri

Alışverişlerinizde
Ücretsiz Kargo!

Roket

Siparişleriniz

24 Saatte
Kargoda.

0 konuşma balonu
69 Ürün Bulundu
69 Ürün Bulundu

Kavanoz Mamaları

Bebeklerin gıda ihtiyaçları doğumdan itibaren her geçen gün artmaktadır. Bunda, artan hareket yetenekleri ve dış dünyayı keşfetme çabaları için harcadıkları enerji ihtiyaçları başrol oynamaktadır. Bebekler hareket eğilimleri arttıkça bu hareketi yapabilecek enerjiyi depolamak için daha fazla beslenmek isterler. Kavanoz mamaları bebeklerin artan bu enerji ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir gıda takviyesidir. Doğal içerikleri ve doyurucu özellikleri ile bebeğinizin gelişimini desteklemek adına, bebek kavanoz mamalarını minirome.com ' da en uygun bebek kavanoz mamaları fiyatları ile bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan bebek kavanoz mamaları kampanyalarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Milupa Kavanoz Mamaları : Organik içerikleri ile bir C vitamini deposu olan Milupa kavanoz mamaları bebeğinizin ağız tadına uygun olarak üretilmiştir. Bebeğinizin kolayca sindirebileceği bu mamalar aynı zamanda besleyici ve doyurucudur. Mama içerisinde katkı maddesi bulunmamaktadır. Milupa Organik Sütlaç, Milupa Organik Elmalı Havuçlu gibi meyve içeriklerinin yanısıra Milupa Sebzeli Tavuk ve Milupa Organik Yeşil Fasulye gibi yemek içerikli olanları da mevcuttur.

Bebelac Kavanoz Mamaları : Avrupa Bebek Beslenmesi Standartları'na uygun olarak üretilen Bebelac Kavanoz Mamaları bebeğinizin beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.  Farklı sebze ve meyvelerden oluşturulan içeriği ile bebeğinizin damak tadının gelişmesini sağlar.

Hipp  Kavanoz Mamaları : Tamamen organik içerikte olan Hipp Kavanoz Mamaları ilaç, hormon veya antibiyotik içermez. Bebeğiniz için kaliteli bir beslenme takviyesi Hipp mamalar genetiği değiştirilmiş organizma ( GDO) içermez. Hipp Organik Havuç Püresi, Hipp Elmalı Pirinçli Meyve, Hipp Organik Şeftali Muz Püresi gibi çok farklı Hipp Kavanoz Maması çeşitlerini en uygun Hipp Kavanoz Maması fiyatları ile minirome.com 'da bulabilirsiniz.

Ülker Hero Baby  Kavanoz Mamaları : Hero Baby Beslenme Uzmalnları tarafından bebeğinizin kaşıkla beslenme sürecinde kullanabilmesi üretilmiş ideal bir bebek kavanoz mamasıdır. Ülker Hero Baby Kavanoz Maması besleyici,doyurucu ve lezzetli bi belenme ürünüdür. Farklı meyve ve tahıl içeren zengin içeriğiyle bebeğinizin damak tadının gelişmesini sağlar.

 • Bize Ulaşın

  Bize Ulaşın


 • Canlı Destek

  Canlı Destek


 • 2048 Bit Güvenli Alışveriş

  2048 Bit
  Güvenli Alışveriş

 • Ücretsiz iade ve değişim

  Ücretsiz İade
  ve Değişim

 • Tüm Kredi Kartlarına 6 Taksit

  Tüm Kredi Kartlarına
  6 TAKSİT