Balon

240 TL ve Üzeri

Alışverişlerinizde
Ücretsiz Kargo!

Roket

Siparişleriniz

24 Saatte
Kargoda.

0 konuşma balonu

Kaşık Mamaları

Bebeğinizin beslenmesinde destekleyici rol oynayan katı içerikteki mamalardır. Bebekler için kaşık mamaları, ek besin kullanımına geçiş aşamasında kolaylık sağlayan gıda takviyeleridir. Bu mamalar bebeklerin ihtiyacı olan çeşitli meyve ve tahıl içeriklerine sahip olmakla birlikte, bebeğin yaş dönemine uygun olarak henüz tüketmemesi gereken şeker,tuz gibi ilaveler içermemektedir. Yapılarında bulunan maddeler bebeklerin gelişmesine katkıda bulunurlar. Bebeğiniz için en ucuz kaşık mamalarını www.minirome.com ' da bulabilirsiniz.

 Milupa Aptamil Kaşık Mamaları : Doğal ve katkısız içeriğiyle bebeğiniz için ideal bir besin takviyesidir. Bebeğinizin ağız tadına uyacak şekilde lezzetli ve sindirimi kolay bir mamadır. Sütlü meyveli, sütlü bisküvili, sütlü tahıllı, çikolata parçacıklı başta olmak üzere çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Milupa Aptamil Kaşık Mamalarını uygun fiyat avantajı ile bu sayfada bulabilirsiniz.

Bebelac Kaşık Mamaları : Anne sütüne benzer içeriğiyle bebeğiniz için çok önemli bir besin kaynağıdır. Avrupa Birliği Standartları'na uygun olarak üretilmiştir ve katkı maddesi içermez. Armutlu muhallebi, kahvaltıya özel peynirli pekmezli, sütlü ballı irmikli kaşık maması başta olmak üzere farklı tatlardan oluşan birçok çeşidi bulunmaktadır. Tüm Bebelac Kaşık Mamaları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ülker Hero Baby Kaşık Mamaları : Bebeğinizin kolayca sindirebileceği özellikte olan, besleyici ve doyurucu bir kaşık mamasıdır. Tahıllı içeriği sayesinde kabızlık riskini azaltır. Pirinçli sütlü, biskvili tahıllı, 8 meyveli tahıllı, muzlu pirinçli gibi tüm Ülker Hero Baby Kaşık Mamaları'nı en uygun kaşık maması fiyatları ile www.minirome.com ' da bulabilirsiniz.

Hipp Kaşık Mamaları : Tamamen organik tarım ürünleri kullanılarak üretilen Hipp Kaşık Mamaları'nı en uygun fiyatlar ile burada bulabilirsiniz. Mamaların içeriğinde süt ve şeker ilavesi bulunmaz. B vitamini içermektedir ve hormonsuz ürünler kullanılarak hazırlanmıştır. Bebeğinizin hem doygunluk hissi yaşamasını sağlar hem de besleyici özelliği ile gelişimine katkıda bulunur. Hipp Organik İyi Geceler Elma ve Sütlü Ek Gıda, Hipp Organik İyi Geceler Yulaf ve Elmalı Ek Gıda, Hipp Organik 7 Tahıllı Ek Gıda gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Eti : Eti Cicibebe'nin vitaminli ekmeği bebeğinizin ihtiyacı olan besinleri içeren bebek bisküvisi olup, bebeğinizin kemik gelişimine katkıda bulunmaktadır.

 • Bize Ulaşın

  Bize Ulaşın


 • Canlı Destek

  Canlı Destek


 • 2048 Bit Güvenli Alışveriş

  2048 Bit
  Güvenli Alışveriş

 • Ücretsiz iade ve değişim

  Ücretsiz İade
  ve Değişim

 • Tüm Kredi Kartlarına 6 Taksit

  Tüm Kredi Kartlarına
  6 TAKSİT